Aktuality - Družina v divadle - Malá čarodějnice

Družina v divadle - Malá čarodějnice

19. 4. 2019

Neděle 31.března se nesla opět ve znamení kultury. S našimi malými divadelními nadšenci jsme se vypravili na pohádku „Malá čarodějnice“. Tentokrát jsme vstupenky kupovali se značným předstihem, takže jsme neseděli na bidýlku, ale na 1.balkoně. Pohádka byla plná kouzel, překvapení a světelných efektů. Malá čarodějnice je velmi mladá, je jí teprve 127 let. Žije v malé chaloupce s havranem Abraxasem. Moudrý havran na Malou čarodějnici dohlíží, protože ta dělá mnoho různých hloupostí a lumpáren. A my to všechno se zatajeným dechem sledovali. Jedinou chybičkou bylo, že představení nemělo přestávku na občerstvení. Ale my se to dozvěděli už předem, takže jsme si zamlsali u milé paní Dáši v divadelním baru ještě před začátkem pohádky! Nebyl by to přece správný výlet, kdyby nebyla sváča !

Všechny děti byly přímo ukázkově hodné a strávili jsme společně moc příjemné odpoledne. Škoda jen, že představení pro děti je v divadle tak málo.

Vlaďka Vozková