Aktuality - 3.den

3.den

4. 2. 2010

Třetí hrací den měl pro nás velmi hořkou příchuť. Naši hokejisté utrpěli dvě těžké prohry a vidina postupu ze základní skupiny se jim vzdálila do oblasti snů.

Prvním soupeřem našich reprezentantů byli včera hokejisté Zlínského kraje. Ambiciózní Moravané dosud kráčí turnajem od vítězství k vítězství. A triumfální jízdu si nenechali zkazit ani od týmu Libereckého kraje a uštědřili nám výprask 5:0.

Rozhodujícím zápasem měl být duel s hokejisty Hlavního města Prahy. Pražský výběr se po bídných výkonech krčil na chvostu tabulky a my bychom v případě vítězství podnikli velmi zásadní krok k postupu ze základní skupiny. Naši hokejisté proto šli do zápasu v rolích favorita. Pražáci však v duelu s námi nalezli ztracenou střeleckou euforii a nasázeli 8 zásahů do naší branky. V našem dresu se střelecky prosadili pouze kapitán Beránek, Škoda, Gecko a Suska. Po debaklu 4:8 se tak naděje na postup do pátečních bojů o umístění posunula do roviny hodně odvážné fantazie.