Aktuality - Družina navštívila Home Credit Arénu

Družina navštívila Home Credit Arénu

24. 2. 2019

Ve středu 6. února navštívila část dětí školní družiny Home Credit Arénu, kterou mají spjatou hlavně s hokejovým extraligovým týmem Bílých Tygrů. U vchodu do Arény jsme se přivítali s panem Markem Luftem, který nás seznámil s tím, co všechno zde uvidíme. A dověděli jsme se hlavně to, že v Aréně není jen hokej.

Začali jsme úplně dole, kde je technické zázemí. Viděli jsme tam např.desky, které se skládají jako puzzle a místo ledové plochy vznikne podlaha. Používají se při hudebních koncertech. Ledová plocha jde proměnit i na basketbalové hřiště... Následovala ledová plocha a střídačky hráčů hokejových týmů, které jsme si hned vyzkoušeli. Potom jsme se přesunuli do kabin hokejových hráčů. Nejprve jsme navštívili ty, které jsou pro hostující týmy a potom následovala svatyně našich Bílých Tygrů, které vévodí černý koberec a uprostřed je logo našeho hokejového týmu, na které se prý nesmí šlapat, protože to přináší hokejistům smůlu.

A stoupali jsme zase výš. Prohlédli jsme si skyboxy, místa pro novináře, komentátorské stanoviště, kamery, které snímají hokejové zápasy... Díky skvělému výkladu našeho průvodce jsme se dozvěděli spoustu věcí, které bychom jinak nevěděli a neměli jsme o nich ani tušení.

Děkujeme Marku Luftovi za představení naší krásné Home Credit Arény

Děti a vychovatelky Radka a Jitka