Aktuality - 1. den

1. den

2. 2. 2010

Vstup do soutěžních klání hokejového turnaje her IV. zimní olympiády dětí a mládeže se našim reprezentantům povedl. Na úvod porazili výběr Ústeckého kraje po těžkém boji 3:2. Naši hokejisté šli sice v utkání velice rychle do vedení gólem Pavla Simandla, ale vlastními chybami v obraně dovolil soupeři ještě během 1. třetiny otočit výsledek na 1:2. V následujících dvou třetinách stálo naše hokejisty mnoho úsilí, aby výsledek zápasu dotáhli do vítězného konce, brankami Jana Vondráčka a Dana Svobody zvrátili neblahý vývoj utkání. Vstup do turnaje se tedy povedl a 3 body máme! Zítra nás ovšem čekají dva těžké zápasy - v 8:30 proti Olomouckému kraji a v 15:30 se utkáme s Jihomoravským krajem. Oba zápasy se hrají v Jablonci nad Nisou.