Aktuality - Vánoční dílničky

Vánoční dílničky

20. 1. 2019

Tradiční vánoční čekání jsme letos opět vylepšili Vánočními dílničkami. Projekt celého 1. stupně , který umožńuje žákům vytvořit si a odnést si výrobky motivované Vánoci, se opět setkal s velkým úspěchem.

Dne 20.prosince se na obou budovách školy konalo celkem 18 dílniček, ve kterých si žáci mohli vyrobit ozdoby, svícny, vánoční věnce, dárkové tašky atd. Ve dvou blocích se tak vystřídalo celkem 270 žáků z 1. stupně. Velkou radost nám udělali rodiče, kteří dílničky navštívili třeba i s mladšími sourozenci a připojili se k vyrábění nebo jen ostatním pomáhali.

Děkujeme všem vyučujícím, vychovatelkám školní družiny a asistentkám, kteří se na organizaci podíleli. Žáci tak zábavnou formou splnili mnoho výstupů z pracovních činností a zároveň si obstarali milé dárečky pro své blízké pod vánoční stromeček.

J.Vojčiniaková, zástupce ředitele