Aktuality - Pojďme si zabruslit 31.1.

Pojďme si zabruslit 31.1.

13. 1. 2019

První polovina školního roku se kvapně blíží ke svému konci. A to je rozhodně důvod k oslavě! Protože nám v těchto dnech a týdnech vládne opravdová zima, mohli bychom přivítat nové pololetí skutečně zimním způsobem - na bruslích.

Naše žáky, jejich rodiče, příbuzné a kamarády, stejně jako bývalé absolventy a přátele naší školy zveme na společné bruslení:

Ve čtvrtek 31. ledna od 15:30 do 17:00 ve Svijanské aréně.

K ploše se lze nejsnadněji dostat vchodem za Hotelem Aréna. Do bruslí se budeme přezouvat u ledové plochy na střídačkách.

Přijďte se pobavit, popovídat si s kamarády a hlavně si zabruslit! A kdo nemá brusle, přijďte se jenom prostě podívat a pobavit se. Na ledové ploše budou probíhat soutěže o ceny. Na zahřátí bude připraven horký čaj.

Děkuji našim partnerům, Bílým Tygrům Liberec a Sport parku Liberec za vstřícnost a pomoc při zajišťování této akce a těším se na skvělou zábavu na bruslích.

Mgr. Radek Hanuš, ředitel školy

Seznam aktualit