Aktuality - Vánoce v Aréně

Vánoce v Aréně

12. 1. 2019

V pátek 14. prosince jsme využili pozvání Home Credit  Arény a navštívili jsme již tradiční předvánoční program nazvaný Vánoce v Aréně. Při výtvarné výchově jsme vyrobili krásné sněhuláky do soutěže o zajímavé ceny.

U vchodu jsme všichni obdrželi drobné dárky a pak už jsme v hledišti sledovali představení.  Kromě pohádek nás velmi pobavila ohnivá show profesora z iQLANDIE, který svými pokusy ukázal, že i chemie může být velmi zábavná. Poté jsme se stejným zápalem fandili našim hokejovým tygříkům z 2. a 3. tříd. Nebylo vůbec důležité, zda vyhrál modrý či bílý tým. O to, aby nám nebyla zima, se postarali tanečníci z A-stylu. Dovedli rozpohybovat celou halu. A pak již jsme obdivovali krasobruslařské vystoupení. Naše spolužačky Adélka, Angelika a Mariánka byly opravdu úžasné.

Na závěr celého programu na nás čekalo ještě jedno překvapení. Jeden z našich sněhuláků – Sněhulákoceraptus z dílny Honzy a Ondry vyhrál pro naši třídu vstupenku do iQLandie. A tak už se těšíme na další společné zážitky.

Třída 4. A s paní učitelkou Světlanou Sedlákovou