Aktuality - Ježíškova vnoučata

Ježíškova vnoučata

15. 12. 2018

V tomto krásném předvánočním čase se ve školní družině věnujeme hlavně vyrábění dárečků,přáníček a nácviku vánočních besídek pro rodiče. Ale našli jsme pár volných chvilek a zapojili se do úžasného celorepublikového projektu „Ježíškova vnoučata“.

Díky tomuto projektu a štědrým dárcům dostanou babičky a dědečkové v domovech pro seniory dárky a zážitky, po kterých touží, a které si přejí. A my jsme jim k tomu nakreslili vánoční přání. Tentokrát jsme se nesnažili o žádná umělecká díla. Dětem jsme vysvětlily, pro koho přání jsou a pracovaly samy. Od srdce vytvořené přání určitě udělá tu největší radost. Bylo krásné vidět, s jakou radostí se děti pustily do práce. A že smysl této akce opravdu pochopily, je poznat z textů uvnitř.

Zapojila se všechna oddělení školní družiny,od prvňáčků po čtvrťáky a posíláme 53 přání !!

za všechny děti a vychovatelky Vlaďka Vozková