Aktuality - Sloni přináší štěstí

Sloni přináší štěstí

10. 12. 2018

Po loňském úspěchu akce „Vzkaz knihou“ se letos školní družina zapojila do dalšího projektu Centra Amelie Liberec a sbírali jsme slony. Darovaný slon může udělat radost ještě dvakrát – přinést štěstí tomu, kdo si ho v rámci předvánočního prodeje pro radost či jako dárek koupí a zároveň potěšit onkologicky nemocné, kteří se díky výtěžku z prodeje dostanou zdarma ke službám,které by si jinak nemohli finančně dovolit. Celá vybraná částka půjde na zajištění bezplatných služeb pro rodiny, jejichž život zasáhla rakovina.

Do naší akce se zapojilo 31 dětí, rodičů a zaměstnanců školy a nasbírali jsme 78 nádherných slonů!! V naší sbírce máme slony plyšové, malé, velké i obrovské, keramické, dřevěné, porcelánové, skleněné, vytištěné na látce, posazené na růženínu, látkové slony z Monga, stříbrného slona na řetízku i knihu o slonech.

Všem,kteří se zúčastnili,děkuji mockrát. Byla jsem na vás všechny pyšná, když jsem tu velikou krabici plnou slonů předávala v Centru Amelie.

Charitativní prodej slonů pro štěstí bude probíhat ve dnech 12.-14. prosince v 1.patře OC FORUM v čase 10 – 20 hodin. Čeká na vás více než 1 000 slonů různých velikostí, barev či materiálů, kteří do Liberce doputovali z celé České republiky, již od symbolických pěti korun.

Děkuji, V. Vozková, vedoucí vychovatelka školní družiny