Aktuality - Výlet družiny do Kryštofova Údolí

Výlet družiny do Kryštofova Údolí

21. 10. 2018

 

Druhý sobotní výlet školní družiny se konal 6.října a tentokrát byl naším cílem Ranč v Údolí. Vydali jsme se vlakem „žralokem Šarýkem“ z Liberce do zastávky Novina a pokračovali pěšky na ranč. Po cestě jsme měli možnost obdivovat nádhery podzimní přírody i kamenný železniční most se 14 oblouky v Novině.

Na ranči nás mile přivítal pan majitel Karel Havlák s manželkou a po celou dobu se nám ochotně věnovali a zajistili nám spoustu úžasných zážitků. Všechny děti se nejen povozily na poníkovi v kruhu,ale naučily se mu i vyčistit kopyta a učesat hřívu. Ostatní si mezitím pohrály s králíčky, koťátky a mohly vzít i miniovečky na vodítku na pastvu. Na koho se zrovna nedostala zvířátka, ten měl možnost vyřádit se na houpačce, klouzačce, pískovišti, zaskákat si na trampolíně, vylézt na pyramidu z balíků sena nebo v klidu posvačit buď v teepee nebo v zahrádce se stolky a lavicemi.

V prodejním stánku jsme obdivovali ručně vyráběné šperky ze skla,polodrahokamů,chirurgické oceli i jiných kovových materiálů a nejen obdivovali,i jsme si je koupili a utratili všechny penízky. Vůbec se nám odtud nechtělo,tak jsme si domluvili další návštěvu,tentokrát i s opékáním buřtíků. Do Liberce jsme jeli opět žralokem a sice unavení,ale plni zážitků jsme se vítali na nádraží s rodiči. Byl to nádherný výlet,děti si to moc užily a byly opět fakt zlaté! Velká pochvala.

 

za vychovatelky i děti Vladimíra Vozková

 

 

Více informací naleznete zde

Seznam aktualit

Základní škola Liberec
U školy 222/6
„Sportem ke zdraví, školou k vědění a poznání”