Aktuality - Začátek školního roku se blíží

Začátek školního roku se blíží

30. 8. 2018

Prázdniny se pomalu blíží ke svému konci. V pondělí 3. září se žáci vrátí do školních lavic. První školní den bude symbolicky krátký. Děti stráví ve škole jednu vyučovací hodinu. Náplň činnosti bude ve všech třídách zřejmě podobná – seznámení se s novými spolužáky a vzpomínání na průběh prázdnin.

Školní družina bude dětem a rodičům k dispozici již první školní den, byť s omezeným provozem (do 15:00). V následujících dnech bude družina v provozu do 16:30. V tomto školním roce se zvýší kapacita školní družiny na 140 míst. Školní zařízení se rozroste na 5 oddělení. Výše příspěvků ve školní družině zůstane nezměněna, tedy 150,- Kč za měsíc.

Skutečně výjimečný bude první školní den pro prvňáčky. Nové žáčky doprovází poprvé do školy rodiče, kteří se kromě seznámení s paní učitelkou dozví především důležité organizační informace týkající se nejen průběhu prvního školního roku, ale i provozu a pravidel ve školní družině. Jmenný seznam žáků prvních tříd je k nahlédnutí zde: http://www.zsuskoly.cz/o-skole/informace-vedeni-skoly/ Prvňáčky a jejich rodiče přijdou první školní den navštívit i zástupci partnerských organizací – Bílí Tygrů a Judoclubu Liberec.

Přeji všem dětem příjemný zbytek prázdnin a těším se na naši společnou práci a zážitky v novém školním roce.

Radek Hanuš, ředitel školy