Aktuality - Výlet 6.A a 7.A do Jinolic

Výlet 6.A a 7.A do Jinolic

9. 7. 2018

Koncem května obě třídy odjely s jejich třídními paní učitelkami na 3-denní školní výlet k Jinolickým rybníkům. Od vlakové zastávky v Jinolicích nás čekala cesta v úmorném vedru s batohy na zádech (někoho s kufry na kolečkách) do chatiček v ubytovacím zařízení Eden.

Po výborném obědě se děti zúčastnily první aktivity - paintballu. Všichni se oblékli do kombinéz, na hlavy si museli nasadit ochranné helmy, brýle a na ruce rukavice, což ve 30 stupňovém vedru byl už adrenalin sám o sobě. Natož běhat po paintballovém hřišti a střílet kuličkami do soupeře. Nikdo však kupodivu unavený nebyl, a to i přesto, že až do večerky jsme podnikli spoustu dalších aktivit.

Další adrenalinová zábava přišla po půlnoci, kdy si někteří spolužáci ze sebe udělali legraci a vzájemně se strašili. Některým slabším povahám pak bohužel chvíli trvalo než v klidu usnuly.

Druhý den jsme strávili na celodenním výletě v Prachovských skalách. Vystoupali jsme na několik vyhlídek, odkud jsme shlédli značnou část skalního města, a dokonce jsme v dálce viděli i Ještěd.

Značně znaveni všemi aktivitami, avšak všichni zdrávi a plni dojmů, se vrátili domů ke svým rodičům. Kolektivy obou tříd se navzájem skvěle stmelily, takže ani nebylo poznat, kdo do jaké třídy patří. Možná se příští rok sejdeme opět na společném výletě :))

J. Zatloukalová, třídní učitelka 6.A