Aktuality - Zápis Prvňáčků

Zápis Prvňáčků

29. 4. 2018

Ve čtvrtek 26. dubna 2018 proběhl zápis budoucích prvňáčků. V dorpovodu rodičů dorazilo do školy 78 chlapců a děvčat, aby si vyzkoušeli svou připravenost na vstup do základní školy. Na některých z předškoláčků byla zřejmá nervozita z důležitého životního kroku, jiní se na zápis evidentně těšili. Všechny děti si snad svůj první školní zážitek užily a odcházely s rodiči domů s dobrým pocitem a radostí, že od září už usednou do školních lavic a stanou se  z nich velcí školáci.

Správní řízení zápisu do 1. ročníku uzavře škola k 16.5.2018. Výsledky zápisu budou zveřejněny ve čtvrtek 17.5.2018 na webových stránkách školy v sekci "Informace vedení školy" a v listinné podobě na dveřích hlavních vchodů do budov I (U Školy 222/6) a II (28. října 94/31). Fotografie ze zápisu si rodiče mohou prohlédnout v naší fotogalerii.

Mgr. Radek Hanuš, ředitel školy