Aktuality - Školní bruslení

Školní bruslení

11. 2. 2018

Pololetním vysvědčením skončilo první pololetí školního roku. Jak lépe bychom mohli oslavit vstup do druhého pololetí než pohybem a společnou zábavou. Proto jsme se sešli ve čtvrtek 1. února v 6 hodin večer na ledové ploše Svijanské arény k společnému bruslení. Kdo měl chuť, kroužil ovály kolem mantinelů na bruslích. A kdo si brusle nepřinesl, alespoň si popovídal s kamarády a proti mrazu se bránil teplým čajem, který rozlévala usměvavá paní zástupkyně.

Školní večer u ledu si užilo bezmála 120 žáků, rodičů, zaměstnanců a přátel školy. Na bruslích se objevili i naši bývalí žáci. Na ledové ploše byly k vidění akční honičky na bruslích i ladné pohyby v podání našich krasobruslařek. A kdo se necítil na sportovní výkony, jen tak prostě kroužil na bruslích a bavil se.  Každý si bruslení užil po svém a snad si příjemný podvečer všichni přítomní příjemně užili. Zážitek z bruslí byl navíc umocněn vědomím, že následující den jsou pololetní prázdniny.

Děkuji partnerům školy – oddílu Bílí Tygři Liberec a zaměstnancům Sport parku Liberec, kteří nám pomohli zorganizovat školní bruslení a umožnili nám skvělý zážitek na bruslích

Radek Hanuš, ředitel školy