Aktuality - Prvňáčci se věnovali bruslení

Prvňáčci se věnovali bruslení

3. 2. 2018

Ve čtvrtek 18. 1. 2018 se první třídy zúčastnily dopoledního programu v A-stylu. Cílem programu byl ukázat dětem možnosti, jak aktivně trávit volný čas a po aktivitách i příjemně relaxovat. Program probíhal zábavnou formou a po celou dobu s dětmi pracovaly zkušené lektorky z A-Stylu a BK Variace. Děti se rozdělily do skupin a postupně se střídaly v aktivitách. Při taneční a pohybové průpravě se seznámily se základy akrobacie, učily se vnímat rytmus a využívaly k tomu cvičební pomůcky. Bruslařský klub Variace zapůjčil dětem brusle a helmy, a tak si mohly vyzkoušet pohyb na bruslích. Zároveň je lektoři zábavnou formou seznámili se základy krasobruslení. Zkušenější děti, které jsou členy oddílu Bílí Tygři a BK Variace, se ochotně věnovaly svým spolužákům a pomáhaly jim s prvními kroky na bruslích.  V programu byla také zahrnuta relaxace v solné jeskyni, která díky ionizovanému ovzduší zlepšuje celkovou kondici organismu a pomáhá při řadě onemocnění, ale také byla pro děti zaslouženou odměnou za aktivně strávené dopoledne.

Liběna Johnová a Lucie Wiesenbergerová, třídní učitelky 1. tříd