Aktuality - Škola se zapojila do projektu MAJÁK

Škola se zapojila do projektu MAJÁK

3. 2. 2018

Zapojení do programu Maják - síť kolegiální podpory.

V lednu letošního roku se naše škola zapojila do programu Maják. Garantem tohoto projektu financovaného z evropských zdrojů je SŠIS Dvůr Králové nad Labem, jejíž zástupci nás oslovili se zájmem o spolupráci.

Během dvouletého projektu budou na naší škole probíhat 1x měsíčně projektová odpoledne, kde se budeme setkávat se zástupci libereckých škol a prezentovat jim možnosti využití a zpestření výuky předmětů přírodopis, fyzika a chemie.

V rámci projektu jsme dostali nejen mnoho zajímavých moderních pomůcek (stavebnice Lego Minstorms, iTriang, sady Pasco, 3Dtiskárna), ale také možnost spolupracovat a podílet se na osvětě kolegů a podpořit tak motivaci nákupu a využití ne příliš obvyklých pomůcek.

Věříme, že projektová odpoledne a zapojení našich žáků přinesou spoustu inspirace všem zúčastněným.

Za projektový tým

Mgr. Alena Kašpárková