Aktuality - Vánoční jarmárek

Vánoční jarmárek

1. 1. 2018

Každoročně v období předvánočních příprav vyrábíme s dětmi vánoční výrobky, které potom nabízíme na vánočním jarmarku před třídními schůzkami. Letošní rok nebyl v ničem odlišný. Bylo vyrobeno spousta andílků, svícnů a svícínků, přáníček, zvonků a zvonečků, ozdob, sněhuláků, jmenovek a dalších předmětů, které mohly udělat radost pod  vánočním stromečkem. Na výrobě se podíleli žáci 1. i 2. stupně v hodinách výtvarných a pracovních činností, děti ve školní družině a na keramickém kroužku. Obratně pak  nabízely toto vánoční zboží děvčata Aneta, Valča a Danča z 9.A.

Děkujeme všem vychovatelkám školní družiny, které ve svém volném čase vyráběly krásné ozdoby a pekly perníky a  p.Lindaurové (keramický kroužek) za krásné zvonečky.

Během jarmarku se utržilo cca 6 000,- Kč. Po odečtení nákladů na materiál bude výtěžek jako každoročně věnován na charitativní účely.

Jitka Vojčiniaková, zástupkyně ředitele školy