Aktuality - Vánoční zpívání na schodech 20.12.

Vánoční zpívání na schodech 20.12.

30. 12. 2017

Vánoční zpívání na schodech školy se stalo v průběhu minulých let oblíbenou a očekávanou tradicí. Na okamžik, kdy se na schodišti před ředitelnou shromáždí zpěváci z řad žákyň a žáků, se těší děti a učitelé už od začátku Adventu. Letošní zpívání se odehrálo ve středu 20. prosince. Vánoční školní sbor vytvořený ze 77 žákyň a žáků zazpíval 4 skladby pod dirigentskou taktovkou paní učitelky Aleny Kašpárkové a za hudebního doprovodu Martiny Vágenknechtové (klavír) a Kariny Skalové (kytara).

Před ředitelnou se na vánoční zpívání sešli kromě dětí, učitelů a trenérů i hosté z řad rodičů. Díky našim rodičům se záznam z letošního Zpívání na schodech dostal na youtube, kde si jej všichni můžeme pustit a kouzelnou školní vánoční atmosféru vychutnat znovu: https://youtu.be/UhBPbd-N5kw

Děkuji všem zpěváčkům, že nám do školy přinesli nádhernou vánoční pohodu. Velký dík a uznání patří učitelkám, které několik minulých týdnů vystoupení dětí precizně připravovaly – Martině Vágenknechtové, Aleně Kašpárkové a Karině Skalové. Dále děkuji dalším, kteří při letošním „zpívání“ pomáhali – panu školníkovi Vojčiniakovi, V.Fialovi, panu Macourkovi.

Přeji nám všem, aby kouzlo a pohoda, které se během Zpívání na schodech rozprostřely po celé škole, ještě dlouho zůstaly v našich srdcích.

Radek Hanuš, ředitel školy