Aktuality - Výsledky voleb do školské rady

Výsledky voleb do školské rady

11. 12. 2017

Ředitel školy oznamuje výsledky voleb do školské rady z řad pedagogických pracovníků a z řad zákonných zástupců žáků při ZŠ Liberec, U Školy 222/6, p.o.:

Volby do Školské rady z řad pedagogických pracovníků

Volby proběhly v pondělí 4. 12. 2017 od 14.00 do 17. 00 hod.  v budově ZŠ U Školy tajným hlasováním. Zúčastnilo se 22 z 33 oprávněných voličů, což je 66,67 %.

Po sečtení hlasů volební komise oznamuje, že zvoleným zástupcem do školské rady z řad pedagogických pracovníků  se stala:

Mgr. Věra Chlumská

(jako jediný navržený kandidát získala všech 22 platných hlasů)

Volby z řad oprávněných osob (zákonných zástupců)

Volby proběhly tajným hlasováním dne 7. 12. 2017 od 16.30 do 19.00 hod. v budově ZŠ U Školy. Voleb se zúčastnilo 72 oprávněných voličů, což je 16,44 %.

Po sečtení hlasů oznamuje volební komise, že zvoleným zástupcem do Školské rady z řad zákonných zástupců  se stal

pan Vladimír Ježek

(jako jediný navržený kandidát získal všech 72 platných hlasů)

Výsledky voleb – z řad pedagogických pracovníků byla pro další období zvolena do Školské rady Mgr. Věra Chlumská, z řad zákonných zástupců pan Vladimír Ježek.

Mgr. Jitka  Vojčiniaková, zástupce volební komise