Aktuality - Halloween 26.10.2009

Halloween 26.10.2009

6. 11. 2009

Na tento den jsme se všichni pečlivě připravovali a těšili. V podvečer 26. 10. se celá naše škola proměnila ve strašidelný hrad. Na chodbách svítily krásně vyřezávané dýně a i ostatní výzdoba nabuzovala strašidelnou atmosféru. Od 17 hodin přicházela tajemná strašidla, čarodějnice. Celá akce se uskutečnila v tělocvičně. Soutěžilo se zde v lovení strašidel, v rychlé jízdě na koštěti, lovení jablek ve vodě. Proběhlo vyhodnocení soutěže o nejlepší masku a nejkrásnější dýni. Program oživila působivá taneční vystoupení děvčat. Na závěr jsme si zatančili na strašidelné diskotéce. Největší ohlas měla stezka odvahy, obzvláště pak strašidelný pes. Nikomu se nechtělo do spacáku, ještě dlouho do noci se povídalo o strašidlech a dalších záhadách. Ráno nás čekal teplý čaj a dobroty od maminek. Potom už do lavic a učit se. Tak zase příští rok.