Aktuality - Návštěva solné jeskyně

Návštěva solné jeskyně

29. 10. 2017

Ve středu 11.října jsme s 25 dětmi navštívili Jordánskou solnou jeskyni Energy life v Barvířské ulici. Velmi ojedinělé prostředí této jeskyně nahrazuje svým způsobem pobyt u moře,a to díky soli z Mrtvého moře. Pobyt v jeskyni zvyšuje obranyschopnost a přispívá k léčbě onemocnění dýchacích cest, což všichni v tomto nepříznivém podzimním počasí potřebujeme.

Po příchodu jsme se převlékli,vzali si podložky,hračky a pohráli si v soli jako v písku na pláži u moře. Kdo si nechtěl hrát,sledoval pohádku Bolek a Lolek, promítanou na velkém plátně. Při odchodu jsme byli obsluhou solné jeskyně pochváleni za vzorné chování a dokonalý úklid!!! Z toho měla velkou radost paní vychovatelka i teta Olinka,která s námi chodí na různé akce jako doprovod.

Do odjezdu autobusu nám zbývalo jen 6 minut,ale běh přes celé Soukenné náměstí jsme si užili a do družiny se vrátili po 15 hodině. Trochu nasolení,ale moc spokojení. Byl to úžasný relax, tak snad nám načerpané síly vydrží do příští návštěvy, naplánované na listopad.

vychovatelka Vlaďka a teta Olina