Aktuality - Plavba na Jizeře

Plavba na Jizeře

1. 7. 2017

V sobotu 10. 6. 2017 jsme se sešli na Malé Skále, abychom společně zdolali řeku Jizeru z Malé Skály na Zrcadlovou kozu. Rozdělili jsme se na tři zapůjčené rafty a vydali se na plavbu. Hned na začátku plavby nás čekala nejtěžší vodácká zkouška – zdolání jezu na Malé Skále. Všechny tři posádky zkoušku zvládly, nikdo se nenamočil a pokračovali jsme s písní na rtech a zvesela dál. Každý v cíli dostal vodácký diplom a medaili. V restauraci na Zrcadlové koze jsme měli výborný oběd a děti si mohly užít dětské hřiště. Výlet jsme zakončili soutěžemi např. skákání v pytli, přenášení vajíčka (plastového) J a sestřelování plechovek. Všechny děti byly odměněny za své výkony v soutěžích. Krásnou procházkou lesem jsme došli na nádraží v Dolánkách. S vodáckým AHOJ se těšíme na prázdniny.

Lucie Wiesenbergerová, tř. učitelka 2. A