Aktuality - Naši žáci uspěli na Ještědské brusli

Naši žáci uspěli na Ještědské brusli

29. 1. 2017

V sobotu 14. ledna se v liberecké Home Credit aréně uskutečnil již 39. ročník závodů v rámci poháru Českého krasobruslařského svazu s názvem „Ještědská brusle 2016“. V akci na ledové ploše jsme tak mohli vidět všechny naše „ledové princezny a rytíře“. Závodu se zúčastnilo 120 závodníků z 26 oddílů a klubů z celé České republiky. A naši krasobruslaři z libereckého oddílu BK Variace Liberec byli v této konkurenci výrazně vidět. Členové Školní tréninkové skupiny krasobruslení získali celkem 8 medailí (z toho 2 zlaté, 5 stříbrných a 1 bronzovou).

Výsledky našich žáků:

Kategorie „Benjamin B1“ … Jakub Petr obsadil 6.místo

Kategorie „Cvrčci 2“ … 2. Valča Horkavá a 3. Angelika Macourková

Kategorie „Nováčci mladší - dívky“ … 1. Nela Máchová

Kategorie „Žačky nejmladší A“ … 1. Nela Chudobová, 2. Klárka Händelová, 9. Eliška Havelková

Kategorie „Žačky nejmladší B“ … 8. Klárka Vaňátková

Kategorie „Žačky mladší A“ … 2. Kája Smolová

Kategorie „Žačky mladší B“ … 2. Julča Vozková

Kategorie „Žačky A“ … 2. Kristina Srdínková

Děkujeme všem ledovým princeznám a ledovému rytíři za skvělou reprezentaci klubu, školy a našeho města.

Radek Hanuš, ředitel školy