Aktuality - Páťáci v České televizi

Páťáci v České televizi

12. 12. 2016

Ve středu 30. listopadu jsme se plni očekávání vypravili směr Praha. První zastávkou byl památný Vyšehrad. Připomněli jsme si pověsti ze starých českých dějin, na slavném hřbitově jsme si prohlédli hroby významných osobností a na závěr jsme zašli i do vyšehradských kasemat.

A potom hurá - směr Kavčí Hory a Česká televize. Tady se před námi otevřel tajuplný svět magických kamer. Nejen, že jsme si mohli vyzkoušet sami s kamerami pracovat, převlékat se do různých kostýmů, ale viděli jsme při práci opravdové profesionály. Ocitli jsme se na natáčení pořadu Zázraky přírody, a protože jsme byli jako myšky, vyslechli jsme si zajímavé vyprávění pana Svěceného o jeho zážitcích s cestováním. Ani se nám nechtělo domů. A to jsme ještě ani netušili, že Liberec nás přivítá sněhovou kalamitou.

Páťáci s paní učitelkou Sedlákovou a Vágenknechtovou