Aktuality - Angličtináři byli v kině - 20.6.

Angličtináři byli v kině - 20.6.

24. 6. 2016

Jak se říká "Bez práce nejsou koláče". Za výborné studijní výsledky, za snahu a píli během celého školního roku a za velice kladný přístup ke studiu anglického jazyka byla za odměnu vybrána skupina A1 ze 7.A,  která se spolu s paní učitelkou ve večerních hodinách v pondělí 20. 6.  vypravila do Nisy. Nejprve jsme se posilnili v oblíbené cukrárně v "korábu", prodiskutovali jsme celou hodinku příjemnými příběhy a poté se vypravili na premiéru filmové komedie Centrální Inteligence v originálním anglickém znění. Všichni si představení náramně užili. Žáci dávali bedlivý pozor na nové fráze, nová jména a anglická slovíčka, neboť tento film druhý den ve skupinkách ústně prezentovali a vítěznému týmu patřila sladká odměna. Pro mě jsou vítězové všichni, neboť za ten jeden rok udělali spoustu práce a posunuli se o laťku výš. Ale pochvala patří i do ostatních skupin všem, kteří mají dobrý pocit z dobře vykonané práce a těm, co se to letos nepovedlo, aby přes prázdniny našli více motivace a inspirace k lepším výkonům v nadcházejícím školním roce. Teď už všem přeji krásné letní prázdniny plné pohody, sluníčka a  odpočinku mezi přáteli a rodinou. Užijte si to a v září na viděnou. Have a great summer!

V. N. Švarcrová:-)

Včera večer 20.6. 2016 v 19:15hod. jsme byli za odměnu s paní učitelkou Švarcrovou v kině CineStar na premiéře anglického filmu „Centrální inteligence“. Před kinem jsme ještě zašli do Julius Meinl Cafe, kde si každý objednal pití. Dobře jsme si popovídali a zasmáli se. Lehce po sedmé hodině jsme zaplatili a přešli do kina. U kina si každý koupil popcorn a pití. Film trval 114 minut. Po filmu v 21:15 jsme se rozloučili s paní učitelkou a odjeli domů. Moc jsme si film i společné chvíle užili a určitě bychom to chtěli zopakovat. Moc děkujeme paní učitelce Veronice Švarcrové.

Jan Kotek, 7.A