Aktuality - Tygři vybojovali mistrovský titul 24.4.

Tygři vybojovali mistrovský titul 24.4.

25. 4. 2016

Je to tady! Bílí Tygři Liberec vyhráli Masarykův pohár pro mistra ligy v ledním hokeji.

Liberecké mnohaleté čekání, suverénní jízda letošním seriálem ligových zápasů a liberecké bušení na zlatou bránu sparťanské pevnosti ve finále ukončil včera posledním výstřelem …Bakoš. Bílí Tygři porazili Spartu v prodloužení šestého finálového utkání. Svého rivala pokořili 4:2. A pak už přišly velkolepé oslavy.

V bílém tygřím dresu vítězů slavili i bývalí žáci naší školy: Lukáš Derner, Daniel Špaček, Michal Bulíř, Jarda Vlach, Dominik Lakatoš, David Kajínek, Honza Plodek a Honza Ordoš.

A rovněž u kormidla týmu stojí naši bývalí absolventi. Naši školu navštěvoval  trenér Bílých Tygrů Filip Pešán i nejvyšší lodivod klubu Petr Syrovátko.

Gratulujeme všem našim bývalým žákům i celému týmu k obrovskému úspěchu.

Ho-ši, děkujem! Ho-ši děkujem!...

Mgr. Radek Hanuš, ředitel školy