Aktuality - Čvrťáci vyhráli Putovní pohár 3.4.

Čvrťáci vyhráli Putovní pohár 3.4.

17. 4. 2016

Od pátku 1. 4. do neděle 3. 4. se konal na zimním stadionu Hvězdy Praha turnaj o Putovní pohár Prahy 6. Turnaje se zúčastnili hráči 4. třídy Bílých Tygrů. Ve 2 pětičlenných skupinách se bojovalo o postup do Play - off. Mladí tygříci zvládli odehrát skupinu bez prohry a s 3 výhrami a 1 remízou postoupili rovnou do semifinále. Zde se utkali s týmem PSG Zlín. Po napínavém zápase slavili postup do finále. Finálový duel nabídl opravdu zajímavého soupeře, když chlapcům do cesty postavil, tak jako "A" týmu v semifinále play off, Mladou Boleslav. Po nervy drásajícím utkaní nakonec kluci zvítězili i nad Boleslaví a zaslouženě si na krk mohli pověsit zlaté medaile. Celý turnaj hráli mladí Tygři na pokraji svých sil a byli náležitě odměněni. Domů si odvezli pohár skutečně obřích rozměrů. Patří jim velký dík a doufejme, že to nebyl jejich poslední úspěch. Závěrem snad už jen dodat, že kluci ovládli dovednostní soutěže. Nejrychlejším bruslařem se stal Matyáš Ulman a nejlepším gólmanem Lukáš Tomeš.

Členové týmu:

Macourek Ferdinand, Pech Daniel, Tomeš Lukáš, Průšek Pavel, Macháček Marek, Shpilka Vasyl, Kučera Tomáš, Ulman Matyáš, Loubek Kryštof, Kadlec Damian, Bartovič Adrien, Rozsíval David, Ehrenberger Lukáš, Vápeník Teodor, Tomka Tomáš, Jína Jan, Jína Jakub, Klimov Nikolaj a Hoť Jan

Celkové pořadí:

1. TJ Bílí Tygři Liberec