Aktuality - Fandili jsme Tygrům 26.1.

Fandili jsme Tygrům 26.1.

7. 2. 2016

Oslavy 110. výročí založení školy pokračovaly v úterý společnou akcí žáků a rodičů školy. Šli jsme společně fandit. Sport park Liberec vyčlenil sektor ve 4. patře Home Credit arény pro naši školu na zápas  HC Bílí Tygři proti HC Kometa Brno. Atmosféra utkání byla báječná, ačkoliv zápas se vyvíjel spíše defenzivně a my jsme dvě třetiny marně čekali na gól. Už v první třetině jsme sice málem křičeli radostí, když se ve velké šanci objevil bývalý absolvent naší školy Michal Bulíř. Brněnský brankář nějakým záhadným způsobem však dokázal gólu zabránit. Děti, které nevydržely tak dlouho držet našim Bílým Tygrům pěsti si čekání na gól krátily hrou a gymnastickými prvky za zády diváků nebo baštěním párků.

Na ledové ploše bojovali v bílém dresu i někteří bývalí žáci školy - Lukáš Derner, Marek Zachar, Michal Bulíř, Jan Ordoš, Jarda Vlach, Adam Dlouhý a trenér Filip Pešán. Navíc o přestávkách se podepisoval ve Fan shopu zraněný Dominik Lakatoš. Naše fandění konečně ve třetí třetině přineslo ovoce a my se dočkali dvou gólů. Brzy po začátku třetí třetiny tečoval puk za záda brněnského brankáře Jan Stránský. A za chvíli bylo ještě veseleji. Branko Radivojevič, tatínek našeho žáka Luky, se prosadil po nádherné akci - 2:0. Průběh zápasu a jeho výsledek potěšil všech 400 fandících žáků, rodičů i zaměstnanců školy. Bílí Tygři opět zvítězili! Už v jedenáctém domácím utkání v řadě!