Aktuality - 21.1. proběhl zápis

21.1. proběhl zápis

5. 2. 2016

Ve čtvrtek 21. ledna se odehrála dlouho očekávaná slavnostní chvíle předškoláčků. V doprovodu maminek a tatínků dorazilo do školy 77 děvčat a chlapců, aby absolvovali zápis do 1. ročníku školního roku 2016/2017. Na některých z předškoláčků byla zřejmá drobná nervozita z důležitého životního kroku, jiní se na zápis evidentně těšili. Přesto si snad všechny děti svůj první školní okamžik užily a odcházely domů s rodiči s dobrým pocitem a radostí, že od září už usednou do školních lavic a stanou se z nich velcí školáci.

Správní řízení zápisu do 1. ročníku uzavře škola k 5.2.2016. Výsledky zápisu budou zveřejněny v pondělí 8.2.2016 na webových stránkách školy v sekci "Informace vedení školy" a v aktualitách a v listinné podobě na dveřích hlavních vchodů do budov I (U Školy 222/6) a II (28. října 94/31). Fotografie ze zápisu si rodiče mohou prohlédnout v naší fotogalerii

Mgr. Radek Hanuš, ředitel školy