Aktuality - Ledové princezny na Ještědské brusli

Ledové princezny na Ještědské brusli

20. 1. 2016

Uplynulý víkend proběhl sousední Home Credit Aréně již 38. ročník tradiční krasobruslařské soutěže „Ještědská brusle“. Závodu se zúčastnilo i 7 našich žákyň, které získali 2 zlaté a 1 stříbrnou medaili. V kategorii „nováčci – dívky“ se představily Klárka Händelová, Klárka Vaňátková a Natálka Englerová. V kategorii „žačky nejmladší B“ obsadila 2. místo v konkurenci 22 soutěžících Julča Vozková.

Kategorii „žačky nejmladší A“ jasně dominovala skvělá Nelka Chudobová. Porota ohodnotila její krátký program i volnou jízdu jako nejlepší a Nela za sebou nechala všech 10 soupeřek.

V kategorii „žačky mladší A“ obsadily první 4 místa závodnice BK Variace Liberec. Týnka Srdínková bohužel tentokrát zůstala těsně pod stupni vítězů na 4. místě, ale zlatou medaili si domů odnesla Kája Smolová. Zajela nejlepší krátký program i nejlepší volnou jízdu.

Děkuji našim ledovým princeznám za skvělou reprezentaci klubu, školy i našeho města a blahopřeji k získaným medailím a dobrým umístěním.

Radek Hanuš, ředitel školy