Aktuality - 24 žáků reprezentuje na ZODM

24 žáků reprezentuje na ZODM

20. 1. 2016

Tento týden (18. – 22.ledna 2016) probíhají v Mostu a Chomutově soutěže Zimní olympiády dětí a mládeže. Liberecký kraj reprezentuje na olympiádě 23  žáků naší školy. Jedná se o 19 hokejistů, 1 krasobruslařku a 3 rychlobruslaře. Navíc Jakub Rychlovský z 8.B reprezentuje v ledním hokeji Královéhradecký kraj.

REPREZENTACE ZODM 2016 – LIBERECKÝ KRAJ:

Lední hokej: Miloslav Adamec, Tadeáš Bartoš, Luboš Dospěl, Jan Hampl, Filip Helcl, Filip Jansa, Matěj Kolbaba, Jan Křepelka, Adam Liška, Vojtěch Matějka, Jakub Nikolič, Adam Starý, Vojta Strnad, Jakub Šuráň, Marcel Virág, Benjamin Vomáčka, Šimon Zajíček, Vojtěch Žilka, Jakub Žůrek

Krasobruslení: Karolína Smolová

Rychlobruslení: Jakub Hujer, Tomáš Kollert, Filip Kovář

Gratulujeme všem vybraným sportovcům, kteří mají čest reprezentovat svůj kraj, naše město a naši školu. Držíme všem, aby se jim jejich sportovní představení vydařila.

Radek Hanuš, ředitel školy