Aktuality - Oslavy 110 let školy

Oslavy 110 let školy

19. 1. 2016

Vážení rodiče a milí žáci,

v letošním školním roce slaví naše škola výročí 110 let od svého založení. U příležitosti tohoto jubilea jsme připravili několik akcí pro naše žáky a jejich rodiče.

Zajistili jsme pro rodiny našich žáků volné vstupenky na hokejový zápas Bílých Tygrů Liberec s HC Kometa Brno 26. ledna 2016. V kanceláři školy si děti mohou vyzvednout voucher na toto utkání. S voucherem se pak musí nejpozději do čtvrtka 21.1.2016 dostavit do pokladny u Home Credit arény, kde na základě voucheru obdrží vstupenky pro 4 osoby (v symbolické hodnotě 1,- Kč). Vstupenky jsou do 4. patra arény. Utkání začíná v 18:00 hodin.

Na den vydávání pololetního vysvědčení (čtvrtek 28. ledna 2016) jsme připravili pro naše žáky a rodiče společné bruslení. Jedna ledová plocha Svijanské arény je rezervovaná pro naši školu v čase od 17:00 do 18:00. Přijďte s námi oslavit ukončení pololetí a pololetní vysvědčení na bruslích!

Děkuji našim partnerům, Bílým Tygrům Liberec a Sport parku Liberec za vstřícnost a pomoc při zajišťování akcí v rámci oslav 110. výročí školy. Rodičům našich žáků děkujeme za dosavadní spolupráci a těšíme se na společná setkávání.

Mgr. Radek Hanuš, ředitel školy