Aktuality - Florbalová soutěž 6. - 7. tříd

Florbalová soutěž 6. - 7. tříd

6. 12. 2015

Nový florbalový ročník  6. a 7. tříd začal již v listopadu. Letos s tímto týmem máme nejvyšší cíle, a proto tento turnaj nebereme na lehkou váhu. Rádi bychom se dostali až do republikového finále, které nám v posledních letech vždy těsně uniklo. Často to není naší vinou, ale hokejová utkání našich svěřenců se nám vždy kryla s termínem tohoto turnaje. Proto letos doufáme ve šťastnější los.

Zatímco prvním kolem jsme prošli jako nůž máslem, v semifinále okresu jsme již narazili na těžší soupeře. Prvním z nich byl náš obvyklý rival z Liberce - ZŠ Ještědská. Tento zápas jsme zvládli bez obdržené branky 6:0. Dalším protivníkem byla ZŠ Hejnice. S těmi jsme rovněž uhráli vítězství s čistým kontem - 14:0. Jako poslední soupeř se nám postavila ZŠ Český Dub. Když jsme po třech minutách vedli 3:0, vypadalo to na další snadné vítězství. To nakonec přišlo, i když soupeř v průběhu snížil na 3:2. Po odehraných dvaceti minutách ale na světelné tabuli svítilo skóre 13:3.

Na vítězství se podíleli tito hráči: Jansa, Nezbeda, V.Jiruš, M.Ševčík, Strnad, Folda, W.Pray, M.Blecha, J.Hampl, Holec, Kvapil a záda jim kryl brankář Čajan. Mezi nejúspěšnější střelce patřil s osmi zásahy Vojta Jiruš. Následovali ho střelci Willy Pray - 7, Jansa - 6, Nezbeda - 4 a další.

Chcete-li fandit našim chlapcům v okresním finále, přijďte nás podpořit do Homecredit arény 9.12.2015 od 8:45.