Aktuality - Halloween v 1. a 2. třídách

Halloween v 1. a 2. třídách

8. 11. 2015

V pátek 23. října slavili Halloween naši nejmenší spolužáci. Děvčata a chlapci z 1. a 2. tříd přišli do školy oblečeni v kouzelných strašidelných kostýmech. V průběhu dopoledne si se svými učitelkami povídali o tradici keltského svátku světel, řešili halloweenské úkoly z matematiky, vybarvovali halloweenské obrázky nebo soutěžili v halloweenských disciplínách. Atmosféru v hodinách podpořiliy i kouzelné převleky učitelek.

Hlavní přestávka se rovněž nesla v duchu Halloweenu. Na lavicích ve třídách ležely halloweenské dobroty od maminek, které všichni vzájemně ochutnávali. Halloween u prvňáčků a druháků nebyl ani trochu hrůzostrašný. Děti i jejich učitelky si svátek oslavovaný v předstihu pořádně užily.