Aktuality - Kroužek juda začíná už v pondělí 5.10.

Kroužek juda začíná už v pondělí 5.10.

2. 10. 2015

V pondělí 5.10. proběhne úvodní lekce kroužku juda pro žáky 3.-6. tříd naší školy. Z původních 2 nabízených termínů bylo vybráno pondělí, které vyhovuje většímu počtu přihlášených žáků. Omlouváme se všem, pro které je pondělí nevyhovující.

Realizace kroužku vznikala v průběhu prvního říjnového týdne. Konkrétní obrysy pak kroužek dostal v pátek 2.10. Nebyla bohužel možnost sdělit před víkendem podrobnosti o kroužku přihlášeným žákům. Nechceme však zbytečně meškat a proto jsme se rozhodli, že kroužek zahájíme již v pondělí. Doufáme, že rodiče přihlášených žáků si všimnou této zprávy a připraví přihlášené děti na pondělní kroužek.

Dobrá zpráva je, že kroužek povede Pavel Kytýr, který pracuje s žáky 1.A a 1.B ve vyučovacích hodinách tělesné výchovy zaměřené na judo. Pavel vyzvedne děti přihlášené do kroužku v pondělí v 13:50 před Klubem dětí, doprovodí je do tělocvičny Judoclubu, kde od 14:00 do 15:00 bude probíhat kroužek. Rodiče si mohou děti vyzvednout po skončení kroužku u Judoclubu. Ostatní děti lektor přivede zpět do školy.

Na prvních lekcích děti nebudou potřebovat žádné zvláštní vybavení (kimono). Budou se věnovat pohybovým hrám, cvičení koordinace pohybů a celkové sportovní průpravě. Později, až děti v judistickém umění pokročí, bude kimono zapotřebí.

Věřím, že se nový kroužek bude dětem líbit.

R.Hanuš, ředitel školy