Aktuality - Výstup na Ještěd se blíží!

Výstup na Ještěd se blíží!

19. 4. 2015

Sedmý ročník výstupu na Ještěd proběhne již tuto sobotu!

S přicházejícím jarem se blíží i pověstná tradiční společná akce žáků, učitelů, rodičů a přátel ZŠ U ŠKOLY. Když ze Ještědu mizí bílé plochy sněhu, všichni žáci, rodiče a učitelé se začínají těšit na výšlap, kterým pokoříme špičatou dominantu Liberce.

Ačkoliv se letos pod Ještědem sejdeme již posedmé, není od věci si připomenout základní informace:

*Sraz:

V sobotu 25. 4. 2015 v 10 hodin na konečné tramvaje č. 3 Horní Hanychov. (Ačkoliv jsem na třídních schůzkách uvedl rodičům omylem jiné datum, šlapeme skutečně v sobotu!)

*Popis výletu:

Žáci se svými předem danými vedoucími si vyberou jednu ze čtyř možností výstupu na Ještěd. Zde se sejdou všechny skupiny ve 12 hodin. Všichni se společně vyfotíme. Podle dohody sejdeme zpět na konečnou tramvaje.

*Návrat:

Rozchod bude opět u konečné tramvaje č. 3, přibližně mezi 14. a 15. hodinou.

*S sebou:

Dobrou náladu, pevnou obuv, velkou svačinu, pláštěnku.

Srdečně zveme všechny žáky, rodiče, přátele naší školy a další vyznavače aktivně strávené dubnové soboty. Účast žáků 1., 2. a 3. třídy je možná pouze v doprovodu rodičů!!!

R.Hanuš, ředitel školy