Aktuality - Výsledky voleb do školské rady

Výsledky voleb do školské rady

17. 12. 2014

Volby do Školské rady z řad pedagogických zaměstnanců proběhly ve čtvrtek 11.12.2014 od 16.30 do 19.00  hod.  v budově ZŠ U Školy.

Volby pedagogických pracovníků proběhly tajným hlasováním a zúčastnilo se jich 12 z 25 oprávněných voličů, což je 48 %. Po sečtení hlasů  volební komise oznamuje, že zvoleným zástupcem do ŠR z řad pedagogických zaměstnanců  se stala:

Mgr. Věra Chlumská

( jako jediný navržený kandidát získala všech 12 platných hlasů)

Volby z řad oprávněných osob proběhly tajným hlasováním dne 11.12.201 od 16.30 do 19.00 hod. v budově ZŠ U Školy. Voleb se zúčastnilo 48 oprávněných voličů, což je 13,68%. Po sečtení hlasů oznamuje volební komise, že zvoleným zástupcem do ŠR z řad zákonných zástupců se stal

pan Milan Hladík

( jako jediný navržený kandidát získal všech 48 platných hlasů)

Výsledky voleb – z řad pedagogických pracovníků byla pro další období zvolena do Školské rady Mgr. Věra Chlumská, z řad oprávněných osob pan Milan Hladík.

Výše jmenovaní kandidáti se dnem 11. 12. 2014 stávají členy ŠR při ZŠ U Školy, Liberec.