Aktuality - Naši nejstarší florbalisté dohráli...

Naši nejstarší florbalisté dohráli...

23. 11. 2014

Florbalová reprezentace 8.-9.tříd skončila vypadla ze soutěže letos mnohem dříve než se čekalo. Na náš úkor postupují chrastavští chasníci. 19. listopadu se na naší škole odehrálo úvodní kolo florbalového turnaje 8. a 9. tříd. V prvním zápase jsme se střetli se základní školou z Hrádku nad Nisou. Po gólech Bendy, Kotyzy, Hájka, Stratílka, Holingera a Mojžíška skončilo utkání skórem 8:0. Ve druhém utkání jsme potkali výběr liberecké základní školy „Sokolovská“. Hráč Benda, který vsítil 4 branky a rozhodl o výsledku zápasu, který skončil stavem 6:2. Poslední zápas jsme sehráli s Chrastavou. Vítěz měl zajištěn postup do další fáze turnaje. První poločas skončil po hrubých chybách v obraně 4:2 ve prospěch žáků Chrastavy. Druhý poločas jsme měli pod taktovkou my. Zápas jsme dokázali otočit a minutu před koncem jsme vedli 6:5. Chrastava však vyrovnala. Na vyrovnávací branku jsme bohužel nedokázali odpovědět a tak utkání skončilo remízou 6:6. Díky horšímu skóre jsme skončili na druhém místě a tak se s turnajem loučíme již v jeho úvodní části. Góly: Benda 4, Kotyza 1, Bálik 1.