Aktuality - Halloween Night - 23.10.

Halloween Night - 23.10.

9. 11. 2014

A je tu zase Halloween!

31. říjen, svátek všech strašidel, duchů a příšerek.

Protože Halloween letos vyšel na dobu podzimních prázdnin, zahalila se naše škola do tajuplné halloweenské atmosféry už 23. října. I tento rok se všichni sešli v tělocvičně naší školy a společně jsme oslavili tento svátek. Byla to přehlídka krásně vyřezaných a vyzdobených dýní, neskutečně dobrých dortíků a zákusků od maminek a babiček a hlavně přehlídka spousty strašidelných masek a příšerek – žáků a učitelů naší školy. Zkušená porota měla těžké rozhodování koho určit za tu nejlepší masku, dýni a mňamku.

Děti si zaskotačily, zasoutěžily na deseti stanovištích, kde plnily různorodé úkoly. Tuto akci pro ně připravili žáci 8. a 9. tříd s paní učitelkou Sabáčkovou. Novinkou tohoto večera bylo bubnování. Kdo chtěl, mohl si pěkně společně zabubnovat v kruhu. Někteří si to opravdu užili a zařádili si, jiní jen stáli opodál a rytmus bubnů poslouchali.

Na závěr si zástupci všech tříd poměřili své síly ve sportovních soutěžích. To byly jízdy! Nechybělo vyhlášení těch nejlepších a předání diplomů a zasloužených odměn.

Nakonec jsme si trochu užili disco a hurá na večeři, gulášek už čekal. To už bylo před devátou, strašidýlka už byla trochu unavená, nikomu se však spát nechtělo. A nechtělo se vstávat ani druhý den ráno.

Libuše Hájková, organizátorka Halloween Night