Aktuality - Zahájili jsme nový školní rok 1.9.

Zahájili jsme nový školní rok 1.9.

20. 9. 2014

Letní prázdniny utekly rychlostí "pendolína" a opět jsme se sešli v naší škole na prahu nového školního roku. Svou úplně první cestu do školy si užilo 38 našich nových kamarádů z prvních tříd. Žáky a žákyně přišla pozdravit i delegace našeho partnerského sportovního klubu - Bílí Tygři Liberec. V doprovodu dvou bílých tygřích maskotů se vrátili na půdu naší školy dva naši bývalí žáci, kteří dnes bojují na extraligovém ledě v dresu libereckého hokejového týmu - Honza Víšek a Matěj Psota. Hráči navštívili nejen obě první třídy, ale přišli přivítat i nejmladší "spoluhráče" v tygřím dresu, kluky z nejmladší spotovní třídy - 3.B. Oba Bílí Tygři přiznali, že na naši školu mají velmi příjemné vzpomínky, Matěj dokonce v 1.B poznal svou lavici, ve které seděl v 1. třídě. Naši milí hosté popřáli dětem pěkný školní rok a hodně zábavy ve školních lavicích a přinesli dětem i drobné dárky od jejich klubu.

Po první hodině letošního školního roku se děti rozešli domů. Prvňáčci pak v doprovodu svých rodičů patrně zamířili do cukrárny, aby příjemně oslavili svůj nástup do školy...

Přejeme všem žákům i rodičům příjemný a zajímavý školní rok!