Aktuality - Besídka školní družiny pro rodiče

Besídka školní družiny pro rodiče

7. 6. 2014

Stalo se již tradicí, že vždy v květnu se ve školní družině koná besídka pro rodiče. Nebylo tomu jinak ani letošní rok. Děti si pro své rodiče připravily asi čtyřicetiminutový program. Bylo to pásmo básniček, písniček a dramatizací.Besídka se konala 29. května 2014. Program byl určený hlavně pro maminky ke Dni matek, který se slaví druhou květnovou neděli, ale i pro tatínky, protože novodobě se třetí červnovou neděli oslavuje Den otců. Jako obvykle přišla většina rodičů, ale i babičky, dědové a ostatní příbuzní. Měli jsme obavy, zda se všichni do tělocvičny vejdeme, ale dopadlo to dobře, vešli jsme se. Přišel se podívat i pan ředitel,což nás potěšilo.

Dětem se vystoupení povedlo, určitě na ně mohou být mamky a taťkové pyšní. Chtěly bychom touto cestou poděkovat mamince Verunky Stárkové za bonbóny a všem rodičům, kteří nám pomohli uklidit tělocvičnu.

Vychovatelky Radka, Lucka, Jindřiška