Aktuality - Naši hokejisté neuspěli na ZODM

Naši hokejisté neuspěli na ZODM

30. 1. 2014

Letošní hry Zimní olympiády dětí a mládeže skončili ohromným úspěchem Libereckého kraje. Mladí sportovci našeho kraje zvítězili v pořadí všech krajů České republiky, když získali 38 sad medailí (z toho 15 zlatých, 13 stříbrných a 10 bronzových)!

Bohužel hokejový tým tvořený převážně z našich žáků svými výkony nepodpořil veleúspěšné kolegy z jiných sportovních odvětví. Počáteční zápasy libereckého mužstva s výběry Moravskoslezského a Plzeňského kraje poskytly divákům dramatickou podívanou. Po prvním hracím dnu ještě naši kluci usínali s nadějnými vyhlídkami po trochu nešťastné porážce od Moraváků a těsném vítězství nad Západočechy. Ale následující dva dny byly jak špatný sen a náš tým klopýtal od jedné porážky k další. Po debaklu s Olomouckým krajem (2:9) a prohrách s kraji Zlínským (0:3), Pardubickým (1:6) a domácí Vysočinou (2:4) skončili naši hráči na posledním místě tabulky své skupiny a s turnajem se rozloučili.