Aktuality - 15 našich žáků na ZODM 2014

15 našich žáků na ZODM 2014

23. 1. 2014

V neděli 19.1. byly v Havlíčkově Brodě zahájeny hry Zimní olympiády dětí a mládeže. Reprezentaci Libereckého kraje posílilo i 12 sportovců z naší školy. Na letošních hrách bohužel nemáme své zástupce mezi rychlobruslaři, a tak naši žáci tvoří základ hokejového týmu.

Na zimní olympiádu byli nominováni tito žáci:

LEDNÍ HOKEJ

Brankáři: Michal Kuhn a Jakub Hrstka (oba 9.B)

Obránci: David Bálik, Jan Kotyza, Jan Šuráň (8.B), Matěj Krejsa, Vítek Turský (9.B)

Útočníci: Petr Bitman, Martin Stratílek, Jan Šír (8.B), David Dvořák, Adam Krytinář, Petr Šíma (9.B)

Náš tým postupně narazí na výběry krajů: Moravskoslezského, Olomouckého, Pardubického, Plzeňského, Zlínského a na domácí hráče Vysočiny.

Kromě hokejistů libereckého kraje má naše škola na hrách ještě dva olympioniky. Ovšem reprezentují jiné kraje. Vašek Mocek (9.B) reprezentuje Středočeský kraj.  Ondra Chrtek (9.B) je oporou královéhradeckého týmu.

Přejeme našim kamarádům štěstí, sportovní úspěchy a především neopakovatelnou olympijskou atmosféru!