Aktuality - Proběhl zápis do budoucích 1. tříd

Proběhl zápis do budoucích 1. tříd

19. 1. 2014

Pátek 17.1. byl výjimečným a slavnostním dnem nejen pro naši školu, ale především pro 56 budoucích prvňáčků, kteří přišli do naší školy v doprovodu svých rodičů, aby absolvovali ZÁPIS do školy.

Většina dětí se k zápisu těšila. Neodradili je ani dva chlupatí bílí tygři, kteří strážili vchod do budovy školy. A i přes viditelnou nervozitu děvčat a chlapců se jim jejich první krok mezi školáky povedl. Už jenom proto, že jim sebevědomí dodávali tatínkové a maminky, kteří si významný den svých dětí rovněž nenechali utéci.

U zápisu jsme se setkali s 56 budoucími kamarády a těšíme se, že je v září mezi sebou přivítáme. Děkujeme dětem i jejich rodičům, že si pro zápis do školy vybrali naši školu a omlouváme se za chvilkové nepohodlí a čekání, neboť v určitých chvílích byl příliv prvňáčků silnější než jsme my učitelé byli schopni obstarat. Přesto doufáme, že naše páteční setkání bylo pro budoucí prvňáčky a jejich rodiče stejně příjemné jako pro nás.

Jako připomenutí těchto pěkných okamžiků přidáváme fotografie z pátečního zápisu a přejeme příjemné přípravy na zahájení školní docházky.

Radek Hanuš, ředitel školy