Aktuality - Sbírka - Víčka pro Danečka

Sbírka - Víčka pro Danečka

26. 5. 2013

Víčka pro Danečka

Žáci, učitelé i další zaměstnanci ZŠ U Školy se společně zapojili do sbírky  „Víčka pro Danečka“.

Malý Daneček Trdla pochází z Jablonce nad Nisou a již od narození jej provázejí zdravotní problémy. Narodil se předčasně již v 29. týdnu těhotenství. Za tento předčasný porod zcela jistě mohla autonehoda, kterou zavinil opilý řidič. Daneček bojuje dál a jeho stav se stále zlepšuje. Pomáhají mu náročné a nákladné rehabilitace.

Jednou z cest, jak získat potřebné finanční prostředky na tyto léčebné kúry, je sběr víček z PET lahví, mléka a džusů. Sbírka probíhá do konce května a víčka následně předáme Danečkově mamince. Od ní je vykoupí firma specializovaná na zpracování plastů. Sesbíraná víčka se odevzdávají u třídních učitelů do konce května.

Pomozte i vy!  Sbírejte s pomocí vašich rodičů, sourozenců, kamarádů, sousedů a známých! Danečkovi tím pomůžete a ještě ulehčíte přírodě od nevzhledných odpadů. Věříme, že i naše trocha pomůže Danečkovi zajistit kvalitnější péči a lepší život.

Zapojit se můžete i vy! Více informací naleznete na profilu Daniel Trdla na facebooku.

Mgr. Jitka Vojčiniaková (zást. ředitele)