Aktuality - Filmový večer ve 2. třídě

Filmový večer ve 2. třídě

15. 4. 2013

Jak už to tak chodí, když jdeme na film do kina, je potřeba si nejprve zajistit lístek. I na tuto akci se dal lístek sehnat. Nebyl však k mání za peníze, ale platit se muselo DRAKEM. Kdo se chtěl tohoto večera zúčastnit, musel draka vyrobit a přinést. V materiálu, velikosti ani barevnosti se meze nekladly. Den před konáním akce se ve třídě sešla celá řada parádních výrobků. Bylo vidět, že u některých tvořila opravdu celá rodina. Loutky, masky, malovaní, jezdící i jiní draci zaplnili ve středeční večer celé naše dračí doupě. Každý nám svého draka představil a řekl o něm pár slov. Navazovalo vyhodnocení „nejoriginálnějšího draka“ a předání diplomů. Poté už mohlo začít filmové představení, při kterém nechyběl popcorn, párek v rohlíku, sušenky a jiné dobroty. Sucho v krku jsme pak spláchli drinkem, někteří i s brčkem. Film Jak vycvičit draka sledovali nejen všichni žáci naší třídy, ale také jejich sourozenci a rodiče. Celkem se nás sešlo rovných 50. Celý večer jsme pak zakončili zakrojením DRAČÍHO DORTU, na kterém jsme si moc pochutnali.