Aktuality - Vánoční jarmark 6.12.

Vánoční jarmark 6.12.

7. 1. 2013

Ve čtvrtek 6. prosince se konal již čtvrtý vánoční jarmark na naší základní škole. Výrobky, které v malém stánku prodávaly žákyně 7.A a 8.A ve svých volných chvílích připravily p. vychovatelky Klobušická, Wiesenbergerová a Odvárková, dále p.učitelka Čejková a Vojčiniaková a p.kuchařka Vízková.

V hodinách výtvarné výchovy a pracovních činností pak výrobky s vánoční tematikou vyráběli žáci 4.A, 5.B, 6.A a 7.A.

V nabídce se tedy objevily nejen perníčky, háčkované a pletené ozdoby, lepené zvonečky, dřevění vánoční andělíčci a keramické ozdoby, ale i přírodní svícny z chvojí, lepené zápichy do květináčů, zdobené svíčky a další vánoční dekorace.

Veškerý  finanční zisk z vánočního jarmarku bude opět věnován na studium našeho „adoptovaného dítěte“ ze Zambie.

Děkujeme všem za pomoc i za finanční příspěvek a doufáme, že výrobek z našeho jarmarku pomůže k vylepšení vánoční atmosféry ve vašich domovech.