Aktuality - Valdemar Jiruš na vánoční besídce 3.B

Valdemar Jiruš na vánoční besídce 3.B

15. 1. 2009

Naši nejmenší hokejisté dostali na začátku své třídní vánoční besídky 19. prosince 2008 nečekaný dárek. Na krátké posezení s malými Bílými Tygříky přišel obránce a kapitán extraligového mužstva HC Bílí Tygři Liberec Valdemar Jiruš. Chlapci a děvčata z 3.B a 6.B, kteří se besedy zúčastnili si nemohli přát lepšího hosta. V naší školní anketě Tygr 2008 totiž Valda u třeťáků a šesťáků zvítězil!

I pro kapitána Bílých Tygrů bylo setkání s mladými hokejovými nadějemi příjemné. Valda trpělivě odpovídal na všetečné otázky třeťáků, které se většinou týkaly života extraligových hráčů nebo současné situace v týmu. Třeťáci si dokonce u hvězdy libereckého hokeje vyprosili originální Valdovu hokejku. Na závěr besedy, když se Valda vymanil z obležení dětí a všem se podepsal na kartičky, popřál žákům naší školy příjemné a krásné vánoce a mnoho úspěchů do roku 2009.