Aktuality - Halloweenská noc se blíží!

Halloweenská noc se blíží!

21. 10. 2012

Blíží se Halloween a s ním i naše školní akce Halloween Day/Night

Kdy?                                       Ve středu 31. 10. 2012 – začátek v 17:00 hodin – sraz před školou.

Co si vzít s sebou?                 Dýně, ubrus, vyřezávací pomůcky, zdobící materiál, svíčku, strašidelnou masku, sportovní oblečení na spaní, spacák, podložku na spaní, polštářek, hygienické potřeby, ručník.

Program:

-          17:00 sraz před školou, pro zájemce o zdobení dýní ve škole sraz v 16:00 v jídelně (dýni a vše potřebné s sebou)

-          17:00 – 17:30 – shromáždění dětí ve svých třídách, převlečení do kostýmů a masek

-          17:30 – přesun do tělocvičny, začátek Halloweenské party (hotové dýně a dobrůtky vzít s sebou)

-          17:30 – 19:30 – Halloweenské rejdění v maskách se soutěžemi jednotlivců i skupin, taneční vystoupení žáků, vyhlášení soutěže o nejlepší kostým/masku, dýni a dobrůtku a strašidýlko, malá strašidelná diskotéka

-          19:00 – vyhlášení nejlepší dýně a masky

-          19:30 – pekelný gulášek

-          20:00 – Nebojsova stezka odvahy

-          22:00 – večerka

-            7:00 – budíček, teplý čaj a rohlíček pro každého

-            8:00 – začátek vyučování

Těšíme se na připravené dobrůtky od maminek a na společně prožitou halloweenskou slavnost! Vaši učitelé, školní duchové a další strašidla…