Aktuality - Nový ročník Recyklohraní startuje

Nový ročník Recyklohraní startuje

9. 10. 2012

Další ročník „RECYKLOHRANÍ“ začíná

V letošním roce budou mít děvčata a kluci z naší školy opět možnost zúčastnit se soutěžení ve sběru recyklovatelného odpadu. Utkáme se opět s jinými libereckými školami v následujících kategoriích:

1. PET LAHVE,

2. NÁPOJOVÉ KARTONY,

3. BATERIE,

4. ELEKTROODPAD

Sběr těchto surovin byl zahájen 1. října a bude ukončen 31. května 2013. Uvedené materiály bude i v letošním roce vybírat pan školník při vstupu žáků ráno do šaten. Množství odevzdaného materiálu budou evidovat třídní učitelé, kteří informace dále předají paní učitelce Kotkové, školní koordinátore sběru recyklovatelného odpadu. Nejlepší „sběrači“ pak budou odměněni na konci školního roku

5. SBĚR PAPÍRU se letos uskuteční s důležitou změnou. Odvoz papíru se uskuteční každý měsíc, konkrétně vždy první pátek v měsíci. Prosíme žáky a jejich rodiče, aby se snažili zvážený papír vozit do školy v týdnu, kdy se sběr uskuteční. Neradi bychom, aby náš vestibul byl trvale zavalen balíky s papírem. Žáci a jejich rodiče by měli odevzdaný sběr doma zvážit a žák pak nahlásí hmotnost doneseného papíru svému třídnímu učiteli, který souhrnné počty své třídy předá paní učitelce Kotkové. Významnou novinkou je, že letos budou ze sběru papíru přímo profitovat třídy. Peníze, které škola získá za svezený papír budou poměrem rozpočítány a příslušná finanční částka bude poskytnuta konkrétním třídám do jejich třídního fondu. Takže jestli chcete jet na pořádný výlet, sbírejte, sbírejte, sbírejte!!!